فرماندار قزوین :

تشکل صنفی حمل ‌و نقل استان کمک مسئولان است

 

 به گزارش روابط عمومی کانون :

 

  فرماندار شهرستان قزوین گفت: اتحادیه ها، انجمن ها و تشکل های صنفی حوزه حمل و نقل کمک موثری به مسئولان در حل مشکلات هستند.

     سید علی موسوی   در دیدار مسئولان کانون انجمن‌های صنفی رانندگان و اتحادیه شرکتهای تعاونی حمل ‌و نقل استان قزوین که در فرمانداری برگزار شد اظهارداشت: جایگاه تشکل های صنفی توسط قانون گذار دیده شده و اگر جامعه‌ای بخواهد برمشکلات فائق آید باید از مشاوره تشکل صنفی بصورت بهینه بهره برداری کند.

فرماندار قزوین برلزوم حضور نمایندگان تشکلهای حمل ‌و نقل در کارگروه ها و کمیسیون های مربوطه تأکید کرد و افزود: مسئولان باید ازدانش تخصصی و ظرفیت این مجموعه ها در راستای حل مشکلات حمل ‌و نقل استان و شهرستان بهره گیری کنند.

رئیس کانون انجمن‌های صنفی رانندگان استان قزوین هم دراین دیدار گفت: با تشکیل ۱۲ جلسه کارشناسی در کمیسیون حمل ‌و نقل، گمرک و ترانزیت مشکلات حمل ‌و نقل استان مورد رسیدگی قرار گرفته و تصمیم لازم و کارشناسی برای برون رفت از مشکلات با همکاری و هم‌ افزایی مسئولان اجرایی اتخاذ شده است.

علی اکبرسیارمه یادآورشد: با تشکیل این کمیسیون‌ها بخش زیادی از مشکلات حمل ‌و نقل سبک و سنگین در بخش برون شهری ودرون شهری بار ومسافر با همکاری و همیاری مسئولان دستگاه‌های اجرایی مورد رسیدگی قرار گرفته و تصمیمات لازم در این راستا اتخاذ شده است.

سیارمه از نقش مسؤلان دستگاه‌های اجرایی بویژه فرماندار قزوین در راستای حل مشکلات این قشر تقدیر کرد

دبیر کانون انجمن‌های صنفی استان قزوین در این دیدار خواستار هماهنگی مسئولان سازمان تاکسیرانی قزوین و اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل در صدور مجوز آژانس‌ های تاکسی تلفنی در شهر قزوین بصورت دوگانه عمل می شود.
 
سیدرضا محمدی گفت: این کار فقط به شهر قزوین مربوط نیست که دوگانگی در صدور مجوز بوده و در تمام استانها کارصدور مجوز به اتحادیه مربوطه واگذار شده و نظارت برعهده سازمان تاکسیرانی است.

در این جلسه مقرر شد با معرفی کانون رانندگان استان نمایندگان آنها برای حضور در کمیسیون‌های تخصصی مربوطه به این قشر در استانداری و فرمانداری دعوت به عمل آید .

 

منبع : خبرگزاری مهر