استفاده از ابزار و دستگاه های پیش غربالگری عمومی جهت کنترل ویروس کرونا و لزوم  استفاده از ماسک توسط کلیه کارکنان و ارباب رجوع و مراجعان

به گزارش روابط عمومی کانون :

معاون سیاسی استاندار و جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در استان قزوین گفت : استفاده از ماسک در ادارات  الزامی است

منوچهر حبیبی  با اعلام این مطلب ، کرونا را بی رحم ترین پدیده یک قرن اخیر بیان کرد و افزود : بهترین ، ساده ترین و کم هزینه ترین شیوه مبارزه و مقابله با کرونا، استفاده از ماسک است.وی یادآورشد : برخی به اشتباه تصور می‌کنند که دیگر ضرورتی به رعایت اصول بهداشتی نیست، درحالی که تمامی مراکز تجاری و اداری باید همچنان فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.
حبیبی خاطرنشان کرد : توصیه های موکد سازمان جهانی بهداشت و متخصصان امر، ضرورت استفاده از ماسک در مراودات ، اجتماعات، خریدها، حضور در بازار بویژه تجمع های بالای      ۳  نفر می باشد.
معاون سیاسی استاندار قزوین گفت : به مسئولین ادارات ، دستگاه های اجرایی  تذکر داده شده است  که در برخورد با ارباب رجوع و مراجعان حتماً باید ماسک داشته باشند.
وی افزود : در بانک ها و شهرداری هایی که مراجعان و ارباب رجوع بیشتری دارند ، حساسیت و اهمیت موضوع مضاعف می شود ، لذا این مهم می بایست جدی انگاشته شود .