۱۵ هزار راننده در قزوین چشم انتظار حل مشکلات بیمه ای خود هستند

 

 به گزارش روابط عمومی کانون:

  رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی رانندگان وانت قزوین گفت: ۱۵ هزار راننده درون شهری و برون شهری در استان قزوین با مشکل بیمه روبرو شده اند و از مسئولان انتظار رسیدگی وحل مشکلات خود را دارند.

 سیدرضا محمدی درجمع رانندگان وانت بار استان قزوین که جمعه شب درمسجد حضرت ابوالفضل (ع) قزوین با حضور داود محمدی و سیده حمیده زراّبادی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد اظهار داشت: رانندگان وانت بار استان با سختی و مشقت زیاد در راه خدمت رسانی تلاش می کنند و از مسئولان انتظار داریم
در حل مشکلات این گروه کوشا باشند.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی رانندگان وانت استان قزوین تصریح کرد: در استان قزوین بیش از ۱۵ هزار راننده وانت، کامیون درون شهری و برون شهری و جاده ای داریم که قطع شدن بیمه برخی از رانندگان نگران کننده است و می تواند به سایر افراد هم تعمیم داده شود و مشکل ساز باشد.

محمدی اضافه کرد: رانندگان درون شهری که بخواهند به برون شهری تغییر وضعیت دهند متاسفانه سوبسید بیمه آنها قطع می شود و این افراد باید به جای ۱۶۸ هزار تومان حدود ۳۲۰ هزار تومان حق بیمه پرداخت کنند که این میزان هزینه سنگینی به رانندگان تحمیل می کند و عادلانه نیست.

وی گفت: متاسفانه برخی افراد هم که راننده واقعی نیستند مجوز گرفته اند و حق بیمه آنها پرداخت می شود که این کار ظلم به دیگر فعالان این عرصه است که باید با پایش افراد بتوانیم رانندگان واقعی را شناسایی کنیم.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی رانندگان وانت استان قزوین یادآورشد:البته همکاری مدیرکل بیمه استان با رانندگان بسیار خوب بوده و انتظار داریم برای حل این مشکل هم همراه ما رانندگان باشند و همکاری لازم صورت گیرد.

در این جلسه داود محمدی و سیده حمیده زرآبادی نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی پس از شنیدن مشکلات بیمه رانندگان وانت برای پیگیری آن قول مساعد دادند.

 

منبع : خبرگزاری مهر