مشکلات بیمه رانندگان وانت قزوین ریشه در مدیریت غلط گذشته دارد

 

 به گزارش روابط عمومی کانون:

  نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات امروز بیمه رانندگان وانت قزوین ریشه در مدیریت وتصمیم گیری غلط در گذشته دارد و امروز باید آن را با تدبیر حل کنیم.

 سیده حمیده زرآبادی در جمع رانندگان وانت بار استان قزوین که جمعه شب در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) قزوین برگزار شد اظهارداشت: مشکلات بیمه ای رانندگان ریشه در بی توجهی مسئولان شهری در سال ۸۹ دارد که مجوزی صادر کردند و بعدها دچار مشکل شد.

وی بیان کرد: به نظر می رسد این مشکل رانندگان وانت باید با همکاری شورا و شهرداری قزوین حل شود تااین گروه زحمت کش با انگیزه بیشتری به خدمت رسانی مشغول شوند.

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به دلیل نقش ارزشمندی که رانندگان به عنوان تلاشگران عرصه حمل و نقل دارند حتما پیگیر دغدغه قطع سوبسید بیمه رانندگان وانت استان خواهیم بود.

زراّبادی اضافه کرد: رانندگان وانت از تشکل قوی و خوبی برخوردارند که باید از این ظرفیت هم برای حل مشکلات این گروه استفاده کنیم.

وی گفت: شما خدمات ارزشمندی در داخل و خارج از شهر به مردم ارائه می کنید و مسئولان وظیفه دارند به مطالبات شما پاسخ دهند.

زرآبادی در ادامه یادآورشد: مشکلات رانندگان وانت را به صورت مکتوب اعلام کنید تا در مجلس هم پیگیر آن باشیم.

در ادامه علی اکبر سیارمه رئیس کانون انجمن های صنفی رانندگان استان گفت: با شکل گیری اتحادیه وانت داران استان گام مهمی برای حل مشکلات این گروه برداشته شده و تاکنون نیز خدمات خوبی برای فعالان این عرصه ارائه شده است.

وی اضافه کرد: موضع گیری تشکلها در واقع انعکاس مشکلات رانندگان است و تلاش می کنیم همه موارد از مسیر قانونی پیگیری و به نتیجه برسد.

 

سیارمه به مشارکت رانندگان در کمک رسانی به زلزله زدگان اشاره کرد و یادآورشد: بلافاصله پس از زلزله در غرب کشور با بسیج رانندگان نسبت به انتقال کمک های مردمی اقدام شد وامروز هم در همه عرصه ها در خدمت نظام هستیم و امیدواریم به مشکلات رانندگان هم توجه شود.

 

منبع : خبرگزاری مهر